Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Akumulatory trakcyjne Opole

Akumulatory trakcyjne Trojan Opole - Każdy właściciel pojazdu wie, jak ważnym elementem jest odpowiedni akumulator. Najwięcej problemów z wyborem mają bardziej wymagający użytkownicy, szukający baterii, która sprawdzi się w każdych warunkach. W takim przypadku warto zainteresować się akumulatorami trakcyjnymi, tworzonymi przez firmę Trojan Battery Company. Historia tej marki sięga lat 20. XX wieku, co oznacza, że jej synonimami są doświadczenie i gwarancja satysfakcji.

Akumulatory trakcyjne - co to jest?

Akumulatory trakcyjne Trojan Opole są najbardziej obciążanymi źródłami energii, stosowanymi w przemyśle akumulatorowym. Inaczej mówiąc, są to baterie kwasowo-ołowiowe i możemy podzielić je na dwie grupy:

  • z elektrolitem w postaci żelu,
  • z elektrolitem w postaci płynu.

Te z żelowym elektrolitem są bezpieczniejsze, dlatego cieszą się ogromną popularnością w wielu branżach. Najczęściej akumulatory trakcyjne Opole zasilają pojazdy i urządzenia, wymagające baterii o dużej pojemności. Akumulatory tego typu pracują w tzw. cyklach, do momentu, gdy nie nastąpi ich całkowite rozładowanie. Potem ładowanie są do pełna, a cały proces cyklicznej pracy zostaje powtórzony.

Co wyróżnia Trojan Better Company?

Trojan Battery Company to rynkowy lider, jeśli chodzi o produkcję akumulatorów trakcyjnych. Założycielem firmy był George Godber, a jego wspólnikiem Carl Speer. Początkowo marka produkowała akumulatory samochodowe, a dopiero potem wprowadzono również asortyment dla większych samochodów ciężarowych. Do firmy w 1940 roku dołączył Dick i Ray Godber, którzy jako członkowie rodziny, dalej rozwijali przedsiębiorstwo w przyszłościowym kierunku. 

W 1952 roku Trojan stworzył pierwszy akumulator trakcyjny do wózka golfowego przy współpracy z Autoette. Pojazd był dostosowany dla graczy z fizycznymi problemami, którzy od tamtego momentu mogli poruszać się po polu golfowym z większą łatwością. W roku 1980 firma przeniosła się na wybrzeże blisko Atlanty w stanie Georgia. Tam powstało centrum technologiczne, które umożliwiło firmie dalszy rozwój. Obecnie Trojan pozostaje liderem na rynku akumulatorów głębokiego ładowania. Akumulatory Trojan Better Company dostępne są w sklepie internetowym akumulatory-opole.pl. Dzięki temu, osoby mieszkające w Opolu i okolicach, mają do nich łatwy dostęp. Do zalet sklepu należy bardzo duży wybór akumulatorów trakcyjnych i przystępne ceny. 

Akumulatory trakcyjne Trojan - zastosowanie

Akumulatory głębokiego ładowania mają szerokie zastosowanie w wielu branżach. Najczęściej wykorzystuje się je w pojazdach elektrycznych, takich jak:

  • wózki jezdniowe,
  • campery,
  • holowniki,
  • maszyny czyszczące,
  • wózki golfowe.

Akumulatory trakcyjne są również wykorzystywane w przypadku instalacji solarnych, małych elektrowni wodnych i wiatrowych. Znaleźć można je również w podnośnikach koszowych. Szerokie zastosowanie sprawia, że zapotrzebowanie na akumulatory tego typu rośnie, co z kolei Trojan Better Company doskonale przewidziało i wykorzystało w późniejszym czasie. 

Dlaczego warto wybrać akumulator Trojan Better Company?

Akumulatory trakcyjne Trojan to urządzenia najwyższej jakości, które były doskonalone na przełomie ostatnich lat. Ich konstrukcja jest wykonana z uwzględnieniem wszystkich norm bezpieczeństwa. Nie trzeba się więc martwić, że podczas używania lub ładowania coś pójdzie nie tak. Inną zaletą są małe gabaryty, przez co akumulatory nie zajmują wiele miejsca. Akumulatory głębokiego ładowania doskonale spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów ze względu na dużą pojemność. Dzięki temu zapewniają bardzo długi czas pracy każdego pojazdu lub maszyny. Ceny akumulatorów Trojan są bardzo przystępne, co sprawia, że na ich zakup decyduje się każdego roku coraz więcej klientów. Jednocześnie warto pamiętać, że są dostępne w kilku wariantach i rozmiarach. Oznacza to, że każdy może wybrać to, czego naprawdę potrzebuje. W razie dylematu warto przed dokonaniem zakupu skontaktować się z obsługą sklepu, która z pewnością ułatwi to zadanie. Dobrym pomysłem będzie też przeczytanie kilku artykułów poradnikowych, na temat omawianych akumulatorów. 

Podsumowując, akumulatory trakcyjne Trojan Opole, doskonale nadają się do wszelkich pojazdów i urządzeń, wymagających baterii o dużej pojemności. Dzięki temu znajdują swoje zastosowanie w holownikach, maszynach czyszczących czy wózkach jezdniowych. To idealne źródło energii dla wymagających klientów, którzy dokładnie znają swoje wymagania. W sklepie akumulatory-opole.pl można znaleźć wiele akumulatorów trakcyjnych w różnych rozmiarach, przy uwzględnieniu atrakcyjnej ceny. Marka Trojan Better Company to prawdopodobnie najlepszy wybór na rynku, jeśli chodzi o akumulatory głębokiego ładowania. Jej historia jest bardzo długa i bogata w innowacyjne pomysły, które zmieniły rozwój rynku. Kupując je, mamy pewność, że bateria została wykonana z najwyższej jakości materiałów i będzie działała na pełnych obrotach nawet w ekstremalnych warunkach.