Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Akumulatory Opole budowlanych

Akumulatory Opole budowlanych  jest firmą specjalizującą się w dystrybucji akumulatorów i prostowników. Prowadzimy sklep internetowy, którego bogaty asortyment pozwoli Państwu zadbać o sprawność swoich pojazdów a najwyższym stopniu. Kategorią produktową, która jest nam szczególnie bliska są akumulatory samochodowe. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży tych produktów, zaś 15-letnie doświadczenie w tym obszarze pozwoliło nam wypracować mechanizmy współpracy z Klientami, które są obopólnie korzystnie. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową.

Akumulatory Opole budowlanych

Adres sklepu:

Nysy Łużyckiej 58
46-020 Opole
Telefon: 571 403 335

Poza prowadzeniem sklepu internetowego sklep.uruchom.com, posiadamy cztery oddziały stacjonarne naszej firmy, jest to: Warszawa w dzielnicy Włochy oraz Bemowo, a także Kraków oraz Opole. W tych punktach świadczymy dodatkowe usługi dla naszych Klientów. Akumulatory Opole – budowlanych czy rolniczych maszyn, łodzi, pojazdów osobowych – lub Warszawa i Kraków ze sprzętami azjatyckimi, kamperami bądź motocyklami, to wszystko czeka na Państwa online lub stacjonarnie. Wybór należy do Was!

Co mamy w asortymencie?

Nasz sklep jest bogaty w produkty związane z branżą motoryzacyjną. Zasadnicza dystrybucja dotyczy różnego rodzaju akumulatorów oraz prostowników. W asortymencie posiadamy różne rodzaje akumulatorów, przeznaczone do różnego rodzaju pojazdów czy urządzeń. Są to m.in.:

 • akumulatory samochodowe,
 • akumulatory motocyklowe,
 • akumulatory ciężarowe i do kamperów,
 • akumulatory rolnicze i do łodzi,
 • akumulatory azjatyckie,
 • akumulatory do Start&Stop,
 • akumulatory AGM, UPS,
 • akumulatory do zabawek, alarmów i kas fiskalnych,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory żelowe,
 • akumulatory do zabytków i do melexów,
 • akumulatory do kosiarek, Trojany.

Poza wskazaną listą posiadamy również: klemy i zaciski, prostowniki samochodowe i warsztatowe, prostowniki z rozruchem, ładowarki motocyklowe, samochodowe, automatyczne, do łodzi, ładowarki Bluetooth, ładowarki o mocy 6V, 12V, 24V, a także urządzenia rozruchowe, zasilacze, testery akumulatorów, przetwornice oraz pozostałe akcesoria.

Marki naszych produktów

Dysponujemy akumulatorami oraz prostownikami i akcesoriami gigantów rynkowych w branży. W naszym sklepie internetowym dostaniecie Państwo sprzęt następujących produkcji: Banner, Bosh, Deka, Centra, Blackhorse, Ctek, Energizer, Exide, Inelco, JMT, Moto Start, PowerBat, Optima, Landport, Poweroad, Moll, Sonnenschein, Stef-pol, Europower, Akumax, Unibat, Varta, Westa, BPower, Keepower, Yuasa, Zap, Sunnyway, Topla, Haze, Akumax, SSB, Telwin, Trojan czy Sznajder. W naszej ofercie znajdziecie więc wysokiej jakości produkty różnych firm, które cechuje także duża wytrzymałość.

Jakie usługi oferujemy?

Poza sprzedażą chętnie doradzamy naszym Klientom oraz pomagamy w zakresie ładowania akumulatorów czy sprawdzania baterii. Co więcej, w każdym z naszych punktów realizujemy nieodpłatną diagnostykę sprzętu, a ponadto za darmo montujemy nabyte w naszym sklepie akumulatory. Dodatkowo chętnie kodujemy zakupione u nas akumulatory Start&Stop.

Dlaczego warto u nas kupować?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie akumulatorów i prostowników, dlatego sprzedajemy porządny sprzęt i chętnie doradzamy niezdecydowanym Klientom. Cechuje nas ponadto profesjonalizm w obsłudze klienta. Wiemy, jak ważny jest, poza jakością nabytych produktów, kontakt ze sprzedawcą. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci dokonywali zakupów w naszym sklepie internetowym czy punkcie stacjonarnym z poczuciem komfortu i zadowolenia oraz w razie potrzeby chętnie do nas wracali czy polecali nasze usługi znajomym. Rozumiemy jak trudno wybrać dany produkt w dużych miastach, gdzie sklepów z częściami jest bardzo wiele. Możemy jednak zapewnić, że jeśli celem Państwa poszukiwań są akumulatory Opole (budowlanych, firmowych, prywatnych maszyn i pojazdów), Warszawa czy Kraków, to nie znajdziecie lepszej oferty niż w naszym sklepie!

Zachęcamy do zakupu produktów w naszym sklepie internetowym sklep.uruchom.com oraz do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, służymy Państwu pomocą.